Історія

    Фірма Ileri pencere kapı sistemleri,назву якої можна перекласти як «Ливарне виробництво пана Ілері», була заснована турецьким підприємцем Омером Ілері у 1985 г.  Це був  невеликий, цех який постачав комплектуючі та заготовки, в том числі й німецьким виробникам фурнітури. Ринок цей здався пану Ілері привабливим.  Та у 2002  він відкрив власне виробництво фурнітури під брендом VORNE.  Назва асоціативно пов’язана з німецьким словом «передовий». 

У 2006 року бренд отримав європейську популярність і Ілер відкрив великий завод з виробництва фурнітури в Стамбулі з відкритою продуктивною площею 50.000 м2 та закритою площею 36.000 м2.  Торгівельне найменування підприємства змінено у 2013 році на АТ ?leri Pencere ve Kap? Sistemleri Sanayi ve Ticaret A?.

На даний час Vorne стала  компанією з одним з найбільших капіталовкладень у країні .  Підприємство здійснює  виробництво за світовими стандартами для ринку Туреччини та для 40 країн світу на сучасній та високотехнологічній фабриці у Стамбулі у районі Хадимкей.

Виробництво VORNE засноване на розвиненій технологічній базі з повним циклом — від отримання заготовок до виготовлення кінцевого продукту. Саме цей факт зумовлює помірну ціну продукції турецького підприємства, порівняно з європейськими аналогами .

Досягнення Vorne також відзначені  нагородами , такими як » Нагорода за експортні показники», «Зірка експорту» та іншими.

Ми не зупиняємося на досягнутому та  вдосконалюємося щодня!