Про Компанію

Vorne-  це підприємство з іноваційними методами виробництва .

Ми здійснюємо виробництво за світовими стандартами для ринку Туреччини та для 40 країн світу на сучасній та високотехнологічній фабриці у Стамбулі у районі Хадимкой.

Для поліпшення якості та продуктивності,  підприємство використовує усі можливості ,які надають сучасні технології та при поєднанні їх з людською працею , ми маємо чудові результати.

Поряд з поворотно-відкідними , поворотними,  двостулковими, паралельно-розсувними, складними системами , Vorne пропонує широкий асортимент продукції, включаючи багатоточкові , врізні замки та циліндри.

VORNE  усвідомлює важливість наукових розробок.  Завдяки інженерним проектам підприємство досягло домінуючого положення на ринку віконно-дверних систем.

В процесі  розвитку виробництва продукції, що здійснюється в структурі підприємства при співробітництві з T?B?TAK  та науковцями, VORNE постійно удосконалюється за допомогою  наукових розробок .

Наша фірма з  30-річним досвідом у виробництві  прес-форм, вимогливим  дизайнерским колективом  та потужною інфраструктурою, постійно слідкує за розвитком технологій, застосовує  компьютерні програми та методи виробництва, здійснює швидке та якісне виробництво на фабриці прес-форм та станків.

Vorne, яка прийняла за принцип використовувати тільки якісну сировину для виробництва своєї продукції, стала першою у використанні машин для лиття металу з гарячою камерою, з камерою контролю, сервопропорційної машини інжекторного методу високої точності.  Завдяки передовим технологіям Vorne, на лініях інжекційоного методу лиття пластмаси здійснюється виробництво високої точності.

Vorne  реєструє свої досягнення та має міжнародні премії . Кожне нове досягнення  є стимулом для  визначення нових цілей та розвитку компанїї .

Vorne поєднує у собі:  технологічну потужність, динамізм працівників та постійний розвиток у розробці, виробництві та рекламі.

Vorne  продовжує підкорювати  ринок  віконно-дверних систем у всьому світі та удосконалюватися кожного дня.