FENSTERBAU FRONTALE 2018

FENSTERBAU FRONTALE — найбільша міжнародна виставка в будівельній галузі , яка проводиться кожні два роки у виставковому центрі міста Нюрнберг (Німеччина).

З  21 по 24 березня 2018  компанія VORNE WINDOW AND DOOR SYSTEMS традиційно взяла участь у виставці та представила свої високоякісні інноваційні продукти та нестандартні рішення, які розширяють можливості використання фурнітурних систем VORNE. На стенді компанії можна було побачити нову підйомно-зсувну систему. А також нові  модернізовані елементи для алюмінієвих систем та  віконно-дверної фурнітури.

У цьому році FENSTERBAU FRONTALE досягла рекордної кількості відвідувачів та країн учасників. В цілому 1 329 експонентів з 42 країн представили останні тенденції деревообробної промисловості та областях виробництва вікон, дверей і фасадів. Повні зали, захоплені відвідувачі і дуже задоволені експоненти . Події були вражаючими у всіх відносинах: з відмінним асортиментом продуктів та інформації, а також високою якістю і кількістю як для експонентів, так і для відвідувачів. Сучасні галузеві теми були ретельно підготовлені для надання великої кількості інформації. Як стенди експонентів, так і допоміжна програма охоплювали такі ключові теми, як цифровизация, інтелектуальний будинок і автоматизація, енергоефективність, стійкість і дизайн.

Fensterbau Frontale 2018 відображає стан справ в індустрії вікон, дверей і фасадів, залишаючись в числі найбільш авторитетних виставок по темі будівництва та неухильно дотримується головному правилу — представляти продукцію високої якості, яка відповідає вимогам екологічної безпеки і теплоізоляції, а також різноманітна по дизайну.