Прихована Фурнітура

 

 • ЕСТЕТИЧНІСТЬ
  Всі компоненти прихованої системи петельVORNE інтегровані в віконну раму. Деталі системи знаходяться всередині рами і стулки.
 • БЕЗПЕКА
  Система прихованих петель від VORNE забезпечує повну ізоляцію від вітру, дощу і пилу. Обмежувач повороту на 90 градусів захищає від раптових закриттів. Додатковий захист від злому. Захисні цапфи які розташовані на верхній частині рами і регулювання притиску стулки до рами знаходиться в верхніх ножицях ідеально підходить для захисту житлових приміщень. Захисні гріпободобние цапфи системи Vorne забезпечують систему безпеки на високому рівні.
 • МІЦНІСТЬ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
  Кут відкриття до 100 °. Завдяки цій функції забезпечується широкий кут огляду. Вантажопідйомність до 100 кг. Для профілів з ПВХ, деревини та алюмінію (16 мм)
 • ПРОСТА ВСТАНОВЛЕННЯ
  Прихована петлевая система Vorne використовується з менший кількістю компонентів, відповідно установка відбувається легше і швидше. Регулювання горизонтального / вертикального положення стулки і регулювання тиску прокладки можуть бути легко виконані за допомогою шестигранного ключа.
 • ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ
  Повний захист від вітру, дощу і пилу.
  Обмежувач відкривання на 90 ° захищає від раптових ударів.
  Корозійно стійкі приховані петлі Vorne забезпечують довговічність зі спеціальним покриттям, виконаним з використанням нанотехнологій.