Історія

Фірма Ileri pencere kapı sistemleri,назву якої можна перекласти як «Ливарне виробництво пана Ілері», була заснована турецьким підприємцем Омером Ілері у 1985 г. Це був невеликий, цех який постачав комплектуючі та заготовки, в том числі й німецьким виробникам фурнітури. Ринок цей здався пану Ілері привабливим. Та у 2002 він відкрив власне виробництво фурнітури під брендом VORNE. Назва асоціативно пов’язана з німецьким словом «передовий».

У 2006 року бренд отримав європейську популярність і Ілер відкрив великий завод з виробництва фурнітури в Стамбулі з відкритою продуктивною площею 50.000 м2 та закритою площею 36.000 м2. Торгівельне найменування підприємства змінено у 2013 році на АТ ?leri Pencere ve Kap? Sistemleri Sanayi ve Ticaret A?.
На даний час Vorne стала компанією з одним з найбільших капіталовкладень у країні . Підприємство здійснює виробництво за світовими стандартами для ринку Туреччини та для 40 країн світу на сучасній та «високотехнологічній фабриці у Стамбулі у районі Хадимкей.
Виробництво VORNE засноване на розвиненій технологічній базі з повним циклом — від отримання заготовок до виготовлення кінцевого продукту. Саме цей факт зумовлює помірну ціну продукції турецького підприємства, порівняно з європейськими аналогами .

Досягнення Vorne також відзначені нагородами , такими як » Нагорода за експортні показники», «Зірка експорту» та іншими.
Ми не зупиняємося на досягнутому та вдосконалюємося щодня!